Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

Tiekėjams


ABC Data savo veiklą pradėjo 1985 metais. Daugelis tiekėjų dirba su mumis daugiau nei 25 metų. Tai geriausias įrodymas, kad verta būti ABC Data tiekėju. Prekė, kuri patenka į mūsų pasiūlymą, gali būti pristatyta mūsų interneto pardavimų sistemoje ir vienu metu pasiūlyta visose rinkose, kuriose vykdome veiklą.


Priklausomai nuo tiekimo masto, siūlomų produktų rūšies ir atliekamų pardavimų teritorijos dydžio, yra įvairių tiekėjų bendradarbiavimo su ABC Data formų. Klasikinis, seniai žinomas būdas yra pasirašyti platinimo sutartį ir patikėti didžiąją dalį reikalų, susijusių su sandėlio valdymu, pardavimais ir marketingu, patikrintam ABC Data grupės profesionalų kolektyvui. Mūsų darbuotojai užtikrins atsargų valdymą sandėliuose, greitus pristatymus klientams, o taip pat, jei reikės, suorganizuos įvairias akcijas pardavėjams, platintojams ir galutiniams vartotojams.

Taip pat yra galimas bendradarbiavimas remiantis virtualiu produkto valdymu, kurį tiesiogiai atlieka tiekėjas (Virtual Product Management). ABC Data yra tokios bendravimo rūšies tarp tiekėjo ir platintojo pirmtakas. Informatikos įrankiai, kuriuos siūlome šiame modelyje savo tiekėjams, suteikia galimybę skaidriu būdu valdyti tiek mažą tiek didelę (net kelis šimtus priekių) produktų bazę. Mūsų sistema VPM yra naudojama ir mažų vietinių tiekėjų ir mūsų didžiausių partnerių, kurie teikia pirmenybę tokiam bendradarbiavimo modeliui.

Virtualus produktų valdymas palengvina ABC Data pasiūlos papildymą tiekėjų produktais, kurie tik pradeda savo veiklą Lenkijos rinkoje ir jų laukiami pirmųjų mėnesių pardavimai nesuteiks pagrindo paskirti jiems tiesioginį prekybos vadybininką.

Mūsų VPM sistema yra paruošta vykdyti pardavimus daugelyje įvairių rinkų, suteikia galimybę sudaryti produktų aprašymus skirtingomis kalbomis, sukurti atskirus lokalizuotus produktų sandėlius ir nustatyti skirtingas kainas, atsižvelgiant į atskirų rinkų specifiką.

Neseniai pradėjome mūsų tiekėjams siūlyti galimybę pateikti savo pasiūlymą mūsų sistemoje InterLink be platinimo sutarties pasirašymo būtinybės ir netgi galimybę sandėliuoti prekes mūsų sandėliuose. Duomenų importo dėka tiekėjų produktai yra pristatomi ABC Data pardavimų sistemoje ir to rezultate tiekėjų pasiūlymas patenka kelioms dešimtims tūkstančių ABC Data klientų. Integracija „system-to-system“ užtikrina greitą informacijos iš tiekėjo perdavimą visiems ABC Data skyriams. Tai suteikia galimybę nestandartiniam produktų užsakymų aptarnavimui – pavyzdiniais atvejais sistemos integracijos ir specialių logistikos procedūrų (greitas prekės priėmimo laikas, cross-docking) dėka, prekė iš tiekėjo sandėlio per ABC Data patenka klientui beveik tuo pačiu metu, kaip ir iš mūsų sandėlių.

Lankstūs ABC Data bendradarbiavimo modeliai su potencialiais tiekėjais ir prekių prieinamumo užtikrinimo galimybė visose Vidurio Europos rinkose sąlygoja, kad ABC Data yra patrauklus verslo partneris kiekvienam naujų technologijų, programinės įrangos ir buitinės elektronikos tiekėjui.