Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

Naujienos


2016-03-01
ABC Data tapo geriausiu EMEA Channel Academy 2016 Rytų ir Vidurio Europos platintoju

ABC Datai, šiuolaikinio IT prekių platinimo Lenkijoje bei Rytų ir Vidurio Europoje lyderei buvo pripažintas prestižinis „Central & Eastern Europe Distributor Of The Year 2016” vardas. Prestižinis EMEA Channel Academy apdovanojimas buvo įteiktas įmonei DISTREE EMEA konferencijoje, didžiausiame IT prekių gamintojus ir platintojus integruojančiame įvykyje. Tai svarbiausias šios verslo šakos apdovanojimas, o ABC Data gavo jį jau sekantį kartą. Monake įteiktas apdovanojimas patvirtina, kad įmonė žengia link pirmaujančios Rytų ir Vidurio Europos IT prekių platinimo pozicijos.

Daugiau informacijos (.pdf)

2016-02-22
Žaislai "ABC Data Lietuva" pasiūloje

"ABC Data Lietuva" pasiūloje galite rasti žymiausių pasaulio žaislų gamintojų produktus.

Plėsdamas savo asortimentą šioje srityje, platintojas vadovaujasi griežtais kriterijais – atsižvelgiama į kokybę, saugumo bei edukacinės vertės principus. Žaislų pasiūlymas skirtas visoms amžiaus grupėms: žaislai mažiausiems, tradiciniai žaislai, tokie kaip Mattel gamybos lėlės, ar Lego kaladėlės, žaidimai, dėlionės, modeliai, o taip pat elektroniniai ir šiuolaikiniai žaislai, kompleksiniai edukacinių žaidimų rinkiniai (pvz. lavinantys praktinius įgūdžius bei įtraukiantys vaikus į mokslo pasaulį), sužadinantys išradingumą ir kūrybingumą. "ABC Data Lietuva" asortimento įvairovė šioje kategorijoje užtikrina, kad bet kuris užsakovas atras plačiausią žaislų pasiūlą, kuri patenkins bet kurios žaislų parduotuvės klientų poreikius, nepriklausomai nuo vaikų lyties, amžiaus ar pomėgių. 

2016-02-11
Konkurso „Verslo gepardai” apdovanojimas

Europos verslo institutas jau antrus metus iš eilės skyrė „Verslo gepardų” (Gepardy Biznesu) konkurso apdovanojimą „ABC Data” bei pirmą kartą minėtai įmonei suteikė apdovanojimą „Verslo galiūnai 2015” (Potęgi Biznesu 2015). Europos verslo institutas atlieka Lenkijos įmonių finansinės padėties tyrimus remiantis įvairiais rodikliais. Informaciją analizei jiems teikia Nacionalinio teismų registro duomenis renkantys kreditų biurai. Apdovanojimai skiriami prekybos sektoriaus įmonėms, kurių rinkos vertė žymiai padidėjo 2013-2015 metais. Tokiu būdu buvo pastebėta ir įvertinta „ABC Data” dinamiška plėtra, kuri pastaruoju laikotarpiu įgijo didelį pagreitį. Tačiau bendrovė netrypčioja vietoje ir toliau aktyviai juda į priekį, įgyvendindama jos verslo strategijoje numatytas naujas iniciatyvas.

2016-02-10
„ABC Data” pokyčius lemia partnerių poreikiai

„ABC Data” jau 25 metus tiekia naujausią IT įrangą ir sprendimus savo partneriams Lenkijoje. Daugiau nei prieš 10 metų įmonė ėmėsi plėtros Vidurio ir Rytų Europos regione ir šiuo metu labai sėkmingai vykdo tiesioginę veiklą 8 šalyse. Nuosekli veikla ir sunkus nuolatinis darbas lėmė, kad bendrovė buvo pripažinta paskutiniųjų dvidešimt penkerių metų antrąja pagal dydį Lenkijos IT įmone. Siekdama numatyto tikslo – iki 2018 metų tapti IT prekių tiekimo lyderiu Vidurio ir Rytų Europoje, įmonė nuolat vysto savo veiklą, o dėl vykdomų veiksmų ji tampa dar patrauklesnė dabartiniams ir potencialiems partneriams. 

2015-12-14
„ABC Data” populiarina 3D spausdinimą Baltijos šalyse!

Ar ateitis priklausys 3D spausdintuvams? Tikslaus atsakymo į šį klausimą dar reikėtų truputėlį palaukti, tačiau abejonių nekelia faktas, kad susidomėjimas šia technologija didėja. Kadangi „ABC Data” yra tiekėjas, kuris savo veiklos srityje remiasi naujomis kryptimis bei lyderis teikiantis klientams geriausius esamus sprendimus, įmonė pristatė 3D spausdinimo technologiją paskutiniojo „ABC Data Baltic Road Show” renginio dalyviams. Pirmą kartą šio renginio istorijoje susirinkę svečiai turėjo unikalią galimybę „gyvai“ susipažinti su pasirinktos įrangos iš „ABC DATA” siūlomos plačios 3D spausdintuvų gamos galimybėmis. Pasirodo, kad tai buvo puikus sumanymas, o pristatyti įrenginiai sukėlė didžiulį „ABC Data Baltic Road Show” dalyvaujančių įmonių susidomėjimą.