Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

Mūsų komanda


Bendrovės valdyba

Ilona Weiss
Valdybos pirmininkė
Ilona Weiss - Valdybos pirmininkė

„ABC Data” S.A. valdybos pirmininkė nuo 2015 m. sausio 1 d.. 2012 – 2014 metais ėjo „ABC Data” S.A. valdybos viceprezidentės pareigas. 2010 – 2012 metais dirbo valdybos viceprezidente bendrovėje „Sygnity” S.A. 2008-2010 metais ėjo finansų direktorės pareigas  bendrovėje „Sage” Sp. z o.o., kurioje buvo atsakinga už strateginį ir operacinį finansų grupės Lenkijoje valdymą. Nuo 1996 iki 2006 metų ėjo vadovaujamas pareigas grupės „Alcatel” finansų skyriuje, o po pasaulinio „Alcatel-Lucent” susijungimo 2006 metais, buvo paskirta į finansų vadovės pareigas ir buvo atsakinga už sujungtų įmonių finansinę atskaitomybę ir konsolidaciją. 1993-1996 metais dirbo bendrovėje „Telekomunikacja Polska” SA, kur dalyvavo kuriant investicinius ir plėtros planus. 1992 metais dirbo Varšuvos bankui „Bank Handlowy” SA.

Šiuo metu taip pat atlieka partnerio investicijoms funkciją  grupėje „MCI”.

Taip pat buvo „Sygnity Europe” sp. z o.o. Stebėtojų tarybos pirmininkė (2012), „Max Elektronik” SA Stebėtojų tarybos vicepirmininkė (2010-2012), šių įmonių Stebėtojų tarybos narė: „Winuel” SA (2010), „PB Polsoft” sp. z o.o. (2010-2011) ir „Sygnity Technology” sp. z.o.o. (2010-2011).

Ji baigė Ekonomikos mokslų ir vadybos fakultetą Torūnės Mikalojaus Koperniko universitete. Taip pat yra įgijusi pasaulinio lygio kvalifikaciją ACCA (Londonas) finansų valdymo srityje.

Nuo 2003 m. yra tarptautinės organizacijos ACCA (Association of Chartered Cerfified Accountants) narė, 2010-2013 metais ėjo Lenkijos ACCA prezidento pareigas  ir buvo Pasaulinio forumo finansinės atskaitomybės reikalams narė (Corporate Reporting Global Forum). Taip pat, būdama Lenkijos Geros praktikos audito komitetų bendraautorė, atliko projekto lyderio funkciją.

Andrzej Kuźniak
Valdybos viceprezidentas
Andrzej Kuźniak - Valdybos viceprezidentas

„ABC Data” S.A. valdybos viceprezidentas nuo 2015 m. balandžio 8 d. Nuo 2012 iki 2015 metų ėjo APN Serwis sp. z o.o. įmonės valdybos pirmininko pareigas. Nuo 09.2013 iki 11.2013 metų ėjo Country Manager pareigas “TomTom” bendrovėje, kurioje buvo atsakingas už pardavimus ir rinkodarą Lenkijoje. 2005 -  2011 metais dirbo įmonėje Toshiba Europe GmbH sp. z o.o. - Filialas Lenkijoje, Regional General Manager pareigose ir buvo atsakingas už Toshiba struktūrų plėtrą Vidurio Europoje (Lenkija, Čekija, Vengrija ir Slovakija). 2002 – 2005 metais Karen Notebook S.A. įmonėje ėjo pardavimų direktoriaus, o vėliau valdybos pirmininko pareigas kur buvo atsakingas už  pardavimo strategijos kūrimą ir įgyvendinimą remiantis pardavimo salonais prekybos centruose. 1995-2002 metais dirbo Techmex S.A. įmonėje, kūrė projektus susijusius su platinimo kanalų plėtra bei ryšių su tiekėjais valdymu. 1989-1994 metais - asistentas Silezijos Technologijos Universitete, Kalnakasybos ir Geologijos fakulteto Organizacijos ir Vadybos Katedroje.

Andrzej Kuźniak baigė Silezijos Technologijos Universiteto Kalnakasybos ir Geologijos fakultetą. Baigė European Champion Training by TOSC (Toshiba Sigma Consultancy) bei Training for Stock Exchange Boards – Neumann Institute mokymus.Stebėtojų taryba

Ulrich Kottmann
Atlyginimų bei paskyrimų komiteto narys bei vadovas

1983–1986 m. dirbo „Computervision Produktion GmbH“ Finansų departamente. 1986–1996 m. dirbo „Compaq Computer EMEA“ centrinėje buveinėje Miunchene. Ėjo įvairias vadovaujamas pareigas finansų, kontrolės ir strateginio planavimo srityse regione, kurio pajamos siekė 500 mln. USD. „Compaq“ verslo plėtros grupės narys, aktyviai dalyvavo įėjimo į naujas rinkas iniciatyvose, steigiant daugiau nei 15 dukterinių įmonių Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regionuose, verslo augimo ir greitos plėtros valdymo iniciatyvose. Nuo dešimto dešimtmečio pradžios – vadovybės narys, atsakingas už verslo plėtrą Vidurio ir Rytų Europos regione. 1996–2000 m. – nepriklausomas konsultantas, daugiausia verslo plėtros ir strateginių projektų klausimais, teikė konsultacijas įvairiems IT gamintojams Vidurio ir Rytų Europos regione. 2000 m. įsteigė „Process4E S.A.“ (nuo 2005 m. – CRM S.A.) ir vadovavo bendrovei iki 2008 m. kovo mėn. dirbdamas įvairiuose projektuose, tokiuose kaip: Lenkijos IT rinkos strategijos kūrimas, dviejų IT sektoriaus NASDAQ biržoje listinguojamų bendrovių integracija po susijungimo (per 100 šalių), konsultacinių paslaugų plėtra verslo procesų valdymo srityje, ypač didelį dėmesį skirdamas CRM, jos programinės įrangos pardavimo ir diegimo klausimams. 2008 m. tapo „Clix Software Sp. z o.o.“ didžiausiu akcininku, didžiausiu CMR programinės įrangos gamintoju SMB, dirbdamas įmonės mentoriumi.

Baigė Eslingeno taikomųjų mokslų universiteto (Vokietija) Inžinerijos ir verslo administravimo fakultetą.

Ireneusz Wojciech Dąbrowski
Stebėtojų tarybos narys, susijęs su MCI Management S.A.

1976-1979 metais - operacinių sistemų programuotojas Minikompiuterinių Sistemų Įmonėje „Era“ Varšuvoje. 1979-1985 metais buvo Pramoninės Automatikos Instituto mokslo darbuotoju Varšuvos Technologijos Universitete, specializavosi skaitmeniniame ištisinių procesų valdyme. Nuo 1986 metų - vienas iš įkūrėjų ir vienos iš pirmųjų privačių kompiuterinių įmonių Lenkijoje - SPTK Comtech ir Comtech Sp. z o.o. valdybos narys. 1993 metais pradėjo darbą DHI Sp. z o.o. įmonėje, kuri dėl nuosavybės pokyčių (susijusių su Computer 2000 Polska) 1999 metais buvo transformuota į Tech Data Polska, antro pagal dydį IT ir programinės įrangos pasaulinio platintojo padalinys. 1996-2011 metais ėjo įmonės Lenkijos filialo vykdomojo direktoriaus bei valdybos nario pareigas. 1998-2002 ir 2008 - 2011 metais būdamas regiono direktoriumi buvo atsakingas už Tech Data įmonės dalyvavimą ir veiksmus Centrinės ir Rytų Europos rinkoje. Be to buvo Tech Data Europos valdybos nariu, įmonės EMEA regiono apyvarta 2011 metais sudarė daugiau nei 12 mlrd eurų. Nuo 2011 m. koučingo specialistas, mentorius ir nepriklausomas verslo konsultantas. 2013 metais ėjo Partnerio ir Pardavimų dyrektoriaus pareigas ComCERT SA įmonėje, pirmame lenkų komerciniame startup'e, kuris yra susijęs su IT saugumo paslaugomis o ypatingai CERT (Computer Emergency Respons Team) srities paslaugomis.

2001 - 2005 metais - viceprezidentas Lenkų Informatikos ir Telekomunikacijų Rūmuose, 2006-2007 metais Rūmų tarybos pirmininkas. Už veiklą Rūmuose Lenkijos Prezidento apdovanotas Sidabriniu Nuopelnų Kryžiumi. Nuo 2012 m. rašo feljetonus CRN kompiuteriniame žurnale.

Baigė Varšuvos technologijos universiteto Tiksliosios mechanikos fakultetą. Baigė taip pat metinę Rezervo Karininkų Mokyklą ir įgyjo Lenkijos kariuomenės leitenanto laipsnį.

Nevres Erol Bilecik
Stebėtojų tarybos narys

1986–1988 m. – „Nixdorf Computer“ sistemų analitikas. 1989 m. Turkijoje įsteigė „Index S.A.“ ir nuo to laiko dirba bendrovės prezidentu. Dirbdamas „Index A.S. Capital Group“, taip pat dirbo bendrovių „Index Bilgisayar A.S.“, „Despec A.S.“, „Datagate A.S.“, „Neteks A.S.“, „Neotech A.S.“ ir „Teklos A.S.“ valdybų pirmininku. Jis taip pat yra Turkijos informacinių technologijų gamintojų ir verslininkų asociacijos prezidentas.

Baigė Stambulo technikos universiteto Kompiuterinės inžinerijos fakultetą.

Tomasz Czechowicz
Stebėtojų tarybos narys, susijęs su „MCI Management S.A.“

1990–1998 m. – „JTT Computer S.A.“ bendrasteigėjas ir pirmininkas. Jo vadovaujama bendrovė išaugo iki didžiausios asmeninių kompiuterių gamintojos ir IT platintojos Lenkijoje, kurios apyvarta siekė 100 mln. USD. 1998 m. gegužės mėn. įsteigė „MCI Group“ ir dirbo jos pirmininku. 2001 m. bendrovė pradėjo prekiauti savo akcijomis Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Nuo to laiko MCI investicinio portfelio vertė išaugo nuo maždaug 32 mln. iki 820 mln. PLN.

Tomasz Czechowicz yra laimėjęs įvairių prestižinių apdovanojimų, tarp jų:

  • „Geriausias metų vadybininkas, 2007“ – apdovanojimas skirtas už sėkmingą „MCI Group“ strategijos įgyvendinimą ir patvirtina, kad Tomasz Czechowicz yra sėkmingiausias inovacinės ekonomikos vadybininkas Naujojoje Europoje.
  • Jau 2001 m. Pasaulio ekonomikos forume Davose, įvertinus pasiekimus rinkoje, profesionalumą, viziją ir organizacinės veiklos efektyvumą, Tomasz Czechowicz buvo įvardytas ateities lyderiu.
  • Remiantis 2000 m. „Business Week TOP 10“ reitingo duomenimis, vienas iš įtakingiausių asmenų „European Internet“.

Baigė Vroclavo technikos ir Vroclavo ekonomikos universitetus; Varšuvos ekonomikos mokykloje ir Minesotos universitete baigė verslo administravimo magistro programą.

Cezary Smorszczewski
Atlyginimų bei paskyrimų komiteto narys, susijęs su MCI Management S.A.

Ponas Cezary Smorszczewski pradėjo profesinį darbą 1992 metais VinsonElkins teisės įmonėje. Nuo 1992 metų gruodžio iki 1993 metų gruodžio dirbo Lenkijos naftos ir dujų kasybos kompanijoje (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo). Nuo 1994 metų sausio iki 1995 metų rugsėjo dirbo banko „Bank Handlowy w Warszawie S.A.“ Kapitalo investicijų biure ir Kreditų departamente. Lygiagrečiai su profesine karjera, 1992-1997 metais tęsė mokslinį darbą, būdamas asistentu Varšuvos universiteto Privačios ir komercinės tarptautinės teisės institute. 1995 metų spalį pradėjo darbą banke „Bank Pekao SA“, eidamas Kapitalo rinkų departamento direktoriaus pavaduotojo pareigas. Baigdamas bendradarbiavimą su banku Pekao S.A., Ponas Smorszczewski kontroliavo Korporacinės ir tarptautinės bankininkystės departamento veiklą Valdybos pirmininko pavaduotojo pareigose. 2004-2007 metais buvo atsakingas už PKN Orlen SA tarptautinę veiklą, pravesdamas didžiausias kapitalo investicijas Čekijoje ir Lietuvoje. Nuo 2007 metų įsitraukė, būdamas vienu iš steigėjų, į Alior banko kūrimo projektą, buvo atsakingas už operacijas, IT ir korporacinę bankininkystę. Po IPO Banko 2013 metais pradėjo nuosavą verslą finansinių ir M&A paslaugų rinkoje. Nuo 2014 metų kovo yra MCI Management S.A. Valdybos pirmininku.

Ponas Cezary Smorszczewski 1991 metais baigė Varšuvos technikos universiteto (Politechnika Warszawska) Sanitarinės ir vandens inžinerijos fakultetą, 1993 metais Varšuvos universiteto Teisės ir administracijos fakultetą. 1998 metais gavo Master of Business Administration laipsnį Graduate School of Business University of Chicago, JAV. 1993 metais Turino europos universitete baigė antrosios pakopos studijas tarptautinės komercinės teisės srityje. 1995 metais gavo Šveicarijos vyriausybės stipendiją Šveicarijos lyginamosios teisės institute Lozanoje. 1996 metais baigė investicijų patarėjo kursus ir praėjo mokymus kreditų derivatų ir struktūrinio finansavimo srityje, kuriuos organizavo Merill Lynch Niujorke.