Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

Karjera

Turite klausimų?
Kviečiame susisiekti su ABC Data

Užduokite klausimą


Kapitalo grupė ABC Data tai IT įrangos platinimo lyderė Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovė užima stiprią poziciją aštuonių šalių rinkoje ir tiesiogiai veikia Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rumunijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Vengrijoje. Daugiau nei 25 metai patirties platinant kompiuterinę bei programinę įrangą ir buitinę elektroniką  leido grupei suformuoti plačiausią rinkoje asortimentą - 100 tūkstančių gaminių iš daugiau nei 700 garsių tiekėjų.

Etikos kodeksas >


„ABC Data“ komanda

Darbas „ABC Data“ įmonėje jums suteiks energijos. Mes vertiname savarankiškumą, drąsą, iniciatyvumą ir ryžtą. Komandinis darbas yra labai svarbus, tačiau mes vertiname ir gebančius dirbti savarankiškai. Dirbdami daugelyje rinkų mes sukūrėme tarptautines ir daugiakultūres darbuotojų komandas, kurių nariai semiasi įkvėpimo vieni iš kitų – vieni dalydamiesi savo neįkainojama patirtimi, kiti įnešdami jaunatviško entuziazmo. Mes sunkiai dirbame, bet mokame ir linksmintis visi kartu. Jei jūs esate tokie energingi, jums be jokių abejonių patiks!

 

Mūsų vertybės

Plėtodami savo verslą esame sąžiningi ir skaidrūs, todėl darbuotojai ir partneriai privalo laikytis mūsų etikos kodekso. Pagrindiniai mūsų etikos kodekse įtvirtinti principai yra įstatymo viršenybė, sąžiningumas, profesionalumas, bešališkumas ir objektyvumas. Mes ieškome žmonių, kurie geba dirbti savarankiškai, tačiau gali būti ir geri komandos nariai. Žmonės, turintys idėjų, ieškantys ilgalaikės karjeros inovatyvioje ir itin konkurencingoje IT platinimo rinkoje pirmaujančioje įmonėje.