Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

ABC Data paslaugos


Galutiniai gavėjai - fiziniai ir juridiniai asmenys – tai vartotojai, reikalaujantys  pažangiausių sistemų, dažnai integruojančių kelių gamintojų sprendimus. ABC Data nuolat plečia teikiamų paslaugų įvairovę tam, kad užtikrinti savo klientams galimybę sutelkti visą dėmesį į tai, kas svarbiausia – pardavimą.


Tiekėjams

Savo platintojams siūlome: vartotojo vadovus, pakuotes, sertifikatus, techninius ir reklaminius aprašymus interneto puslapiuose. Taip pat siūlome marketingo veiksmų, nukreiptų į galutinį vartotoją (paklausos kūrimas, naujų produktų įvedimas į rinką) arba į pardavėją (konkursai, motyvacinės programos, reklama, PR), planavimą ir vykdymą. Dažnai pagal tiekėjų pageidavimus komplektuojame akcinius rinkinius prekybos centrams.

 

Logistika

Lankstūs logistikos sprendimai mažina laiko ir pristatymo sąnaudas. Pristatome mūsų parduodamas prekes tiesiai galutiniam klientui.

     

Pardavimo palaikymas

Siūlome savo klientams, tiek tiesiogiai, tiek remiantis gamintojų patirtimi, techninio ir komercinio pobūdžio konsultacijas. Įgyvendinant dideles sutartis ar nestandartinių produktų atveju, padedame susitarti dėl išskirtinės kainos ir gamintojo techninio palaikymo.

 

Interlink

Interlink sistemą tobuliname jau daug metų. Šiandien tai ne tik elektroninės prekybos platforma – tai sistema, kuri padeda greitai rasti techninę pagalbą, derinti kainas, kurti pasiūlymus galutiniam klientui, naudotis dienos akcijomis ir nuolaidomis. Mūsų sistemos dėka galima palyginti produktus, gauti jų techninius aprašymus ir nuotraukas, o taip pat patikrinti produktų prieinamumą ir pristatymo laiką.