Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

ABC Data grupė


Grupa ABC Data
 

 

ABC Data S.A. yra patronuojanti grupės įmonė ir jai priklauso 100 proc. dukterinių įmonių akcijų. ABC Data S.A. ir dukterinės įmonės platina IT įrangą Lenkijoje ir kitose aštuoniose Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

ABC Data Lenkijoje

Įmonė buvo įsteigta Bonoje kaip ABC Data Import und Export GmbH. Nuo pat savo veiklos pradžios įmonė vykdė veiklą Lenkijos rinkoje. ABC Data Sp. z o.o. įsteigta Lenkijoje 1990 m. ABC Data S.A. yra įtraukta į Varšuvos vertybinių popierių biržos prekybos sąrašus nuo 2010 m. Jau daugelį metų ABC Data yra Lenkijos IT produktų platinimo rinkos lyderė ir viena didžiausių įmonių Vidurio Europoje.

www.abcdata.com.pl

ABC Data Čekijoje

ABC Data pradėjo teikti paslaugas Čekijos klientams 2005 m. veikdama kaip Actebis Czech Republic (tuo metu ABC Data priklausė Actebis Holding GmbH). Šiuo metu įmonė vykdo prekybą per savo dukterinę įmonę Prahoje ABC Data s.r.o.

www.abcdata.cz

ABC Data Slovakijoje

ABC Data s.r.o., kurios pagrindinė buveinė yra Bratislavoje, buvo įsteigta 2007 m. sausio mėnesį.

www.abcdata.sk

ABC Data Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Dukterinė įmonė ABC Data Lietuva buvo įsteigta 2010 m. Po metų Lietuvoje veikianti dukterinė įmonė išplėtė savo pardavimo veiklą į Latviją ir Estiją.

www.abcdata.lt 

ABC Data Vengrijoje

Dukterinė įmonė ABC Data Hungary Kft buvo įsteigta 2012 m.

www.abcdata.hu

ABC Data Rumunijoje

ABC Data savo veiklą Rumunijos rinkoje pradėjo 2010 m., veikdama per dukterinę įmonę SCOP Computers S. A. 2013 m. ABC Data pardavė savo šioje įmonėje turimų akcijų dalį ir pradėjo vykdyti prekybą per ABC DATA DISTRIBUTIE S.R.L. įmonę, kurios pagrindinė buveinė yra Bukarešte.

www.abcdata.com.ro

ISource S.A.

Nuo 2008 m. iSource S.A. platina Apple produktus ir jiems skirtus priedus. 2013 m. gruodžio mėn. iSource S.A. įmonė pasirašė sutartį, kuria 100 proc. savo akcijų pardavė ABC Datai ir tapo ABC Data grupės įmone.

iSource S.A.