Grupės įmonės:
Einamasis akcijų ABC Data SA (ABC) kursas:

ABC Data – viskas, ko Jums reikia


ABC Data yra IT prekių ir vartojimo elektronikos platinimo lyderis Lenkijoje, o tai įpareigoja. Įmonė stengiasi, kad jos verslo Partneriai galėtų pirkti greitai, patogiai ir vienoje vietoje. Leidžia tai sutaupyti ne tik pinigus, bet ir laiką reikalingą kelių tiekėjų pasiūlymų peržiūrai ir patikrinimui. ABC Data turi didžiausią rinkoje siūlomų produktų skaičių, o jų kiekis pastoviai didinamas. Įmonė siūlo savo klientams taip pat logistinę paramą bei rinkodaros paslaugas. Dėl to ABC Data tai geriausias Partneris, kurio Jums reikia.

Pilnas pasiūlymas vienoje vietoje

ABC Data turi vieną didžiausių rinkoje siūlomų prekių kiekį: daugiau kaip 430 žinomų tiekėjų - virš 100 tūkst. produktų. Tai vienintelė Lenkijoje platinimo įmonė betarpiškai veikianti 8 Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

Reaguojant į vis augančius Partnerių poreikius, įmonė veikia pagal one-stop-shop” (vieno langelio principu veikiančia parduotuve) idėją, dinamiškai didinant e-commerce siūlomų produktų kiekį. Su savo klientų aptarnavimo platforma InterLink įmonė siūlo IT sektoriaus prekes ir sprendimus, buitinės technikos produktus, mokyklos ir biuro reikmenis, žaislus, įrankius ir elektros įrankius. Jau neužilgo bus naujos išmaniųjų prekių kategorijos. Svarbus ABC Data Value+, Mobile ir Telco sričių vystymas.

 

 

Partnerystės programos

Nepriklausomai nuo pirkėjo atliekamos veiklos dydžio, ABC Data stengiasi, kad jo pirkimai ir išlaidos visada būtų gerai parinkti ir remtųsi palankios kainos ir kokybės principu. Įmonės dydis ir stabilumas leidžia jai kurti partnerystės programas, plėsti bendrus pardavimo kanalus, o produktų ir paslaugų paketavimo dėka pasiekti palankesnę kainų politiką.  

Finansiniai produktai

ABC Data siūlo aukštos kokybės finansines paslaugas, pritaikytas verslo kliento poreikiams. Tik Lenkijos rinkoje finansiniai partnerių paramai įmonė skyrė 1,5 mld. PLN. Panašūs sprendimai buvo įvesti visose dukterinėse įmonėse regione. Išskyrus standartinius finansinius įrankius ABC Data siūlo taip pat paramą partneriui palaikant ryšius, taip pat derybose su finansinėmis institucijomis.

 

Efektyvi logistika

Stipri ABC Datos pusė tai logistinės paslaugos. Prekės pristatomos labai trumpu laiku. Miestuose, kuriuose ABC Data turi savo sandėlius, pristatymas trunka iki 4 valandų. Lenkijoje pristatymas užima iki 24 valandų, o Vidurio ir Rytų Europos šalyse nuo 24 iki 48 valandų.   

E-commerce įrankiai

Daugiau kaip 85% užsakymų ABC Datoje realizuojama internetu – su InterLink sistemos pagalba. Ji suteikia klientams informaciją apie kainas, prekių prieinamumą bei leidžia daryti užsakymus. Platforma jau 17 metų pastoviai plečiama ir gerinama. Visose valstybėse, kuriose ABC Data turi savo buveines, InterLink sistema yra prieinama vietinėse kalbose. Platformoje galima derinti kainas su užklausų pagalba, nustatyti siuntimą galutiniam klientui.

 

Profesinis mokymas ir techninės konsultacijos

ABC Data padės Partneriams atsakyti į klausimus susijusius su įrenginiais ir programine įranga. Platintojas siūlo paslaugas susijusias su serverių, diskų matricų ir duomenų išsaugojimo sistemų konfigūracija. Įmonė atlieka virtualius bei stacionarius mokymus.